F&L Creative s.r.o.

Spoločenské akcie, moderovanie a fotografické služby

Naša spoločnosť pre Vás dokáže zabezpečiť plnohodnotnú organizáciu Vašich spoločenských akcií ako aj samostatné činnosti pre Vašu akciu. Spolupracujeme s profesionálnymi umelcami, ktorí zabavia Vašich hostí počas celého programu. Samozrejmosťou je profesionálne ozvučenie priestoru akcie, moderovanie ako aj fotografické služby.

Kontakt

F&L Creative s.r.o.
Ľuda Zúbka 31
84101 Bratislava
Webové projekty/Fotografické Služby
E-mail: frantisek.debnar@flcreative.sk
Tel.: +421 910 951 898
Spoločenské akcie
E-mail: lenka.debnarova@flcreative.sk

* upozorňujeme, že telefonáty za účelom rôznych ponúk nesúvisiacich s našim predmetom podnikania považujeme za nevyžiadané.

Fotografické Služby

Ponúkame fotografické služby pre rôzne príležitosti. Štúdiové alebo rodinné fotografie, či fotografovanie vašich rodinných alebo spoločanských akcií. Ako špecialitu ponúkame fotografovanie pri rôznych adrenalínových príležitostiach ako sú zoskok s padákom alebo fotografovanie pod vodou. Nebudete prví ani poslední, čo si svoje áno povedia počas voľného pádu alebo niekoľko metrov pod vodou, a my Vás pri tom nafotíme. Môžeme Vás sprevádzať počas Vašich poľovačiek a zachytiť jedinečné momenty, na ktoré však sami nebudete myslieť. A čo tak dokonalé profesionálne fotografie z Vašich dovoleniek? Pre nás žiadny problém.

Webové projekty

V rámci svojich ďalších aktivít prevádzkujeme viacero webových projektov. Špecializujeme sa na firemné webové prezentácie a online hry.

Vydavateľská činnosť

Vydávame knihy aj v malom náklade. Ponuku našich kníh si môžete prezrieť v katalógu.

Katalóg
RUNTIME 0.003s - DB 0.000s - PHP 0.003s